HØVELBÆNK, 20. århundrede.

HØVELBÆNK, 20. århundrede.
409109. HØVELBÆNK, 20. århundrede.

Længde ca. 138, bredde 73, højde 85 cm.

Brugsslitage, ridser, blå mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.384