TO LANDSKABSMALERIER.

TO LANDSKABSMALERIER.
409080. TO LANDSKABSMALERIER.

1 x olie på lærred. signeret W. Krapoth og 1 x olie på panel signeret Brandt. Ramme 52,5 x 63 cm og 94 x 104 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!
409080. TO LANDSKABSMALERIER.

God stand.

Antal besøg: 2.783