EDUARD BARGHEER. ÆTSNING ATHEN.

409035. EDUARD BARGHEER. ÆTSNING ATHEN.

Tørpunkt og akvatint.
Signeret og dateret i pladen, samt signeret, dateret og nummereret med blyant. Kopi XXVI/XXX print 31 x 42,5 ramme 46 x 68cm.

Arket var ikke indrammet. Lille plet i underkant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tørpunkt og akvatint.

Antal besøg: 1.683