STURE WIKSTRÖM. Olie på lærred, Notredam, sign.

409000. STURE WIKSTRÖM. Olie på lærred, Notredam, sign.

59,5 x 48,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

59,5 x 48,5 cm.

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 660