AMANDA BERGSTEDT. olie på lærred, signeret, 1896.

40892. AMANDA BERGSTEDT. olie på lærred, signeret, 1896.

Snedækket vej.
Olielærred 39 X 29 cm.
Tekst på verso gave af Amanda Bergstedt.

Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Snedækket vej.
Olielærred 39 X 29 cm.

Tab af farve.

Antal besøg: 2.984