LØRSKAB, teaktræ, omkring midten af det 20. århundrede.

408908. LØRSKAB, teaktræ, omkring midten af det 20. århundrede.

Skab med hylder i masonit Længde 95,5, bredde 45, højde 109,5 cm.

Slagmærker og ridser, hylderne er skæve.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 9.463