STEN BURÉN. Olie på lærred, signeret Sten B.

4089061. STEN BURÉN. Olie på lærred, signeret Sten B.

46x40 cm. Rammemål 66x60 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

46x40 cm. Rammemål 66x60 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 381