DANSK DESIGN. Standerlampe af teak og messing, Danmark.

4088796. DANSK DESIGN. Standerlampe af teak og messing, Danmark.

Gulvlampe af teak med messing montering.
H. 110 / 119 cm.

Brugsspor. Der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

H. 110 / 119 cm.

Antal besøg: 219