GEORG PAULI. Nøgen Nøgen Med Violin.

4088272. GEORG PAULI. Nøgen Nøgen Med Violin.

Olie på lærred, signeret.

62 x 50 cm.

Rammemål: 79 x 68 cm.

Mindre overfladeslid og overfladesnavs. Ellers er det samlede indtryk godt.

Kunstner/designer

Georg Pauli (1855–1935)

Tema

Spring Quality Auction

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred, signeret.

62 x 50 cm.

Rammemål: 79 x 68 cm.

Kunstner/designer

Georg Pauli (1855–1935)

Tema

Spring Quality Auction

Antal besøg: 835