MONARK, Original, Damecykel, 3-gears. 28".

408675. MONARK, Original, Damecykel, 3-gears. 28".

Rammestørrelse 510.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse 510.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 3.043