BESMAN, 7 stk, jern, dateret 1810-1855.

408572. BESMAN, 7 stk, jern, dateret 1810-1855.

Længde ca 31 - 44,5 cm.

Slitage, lejlighedsvise skader og udskiftede dele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 31 - 44,5 cm.

Antal besøg: 924