CARLOS MÉNDEZ. Danser.

CARLOS MÉNDEZ. Danser.
4084242. CARLOS MÉNDEZ. Danser.

Akvarel tegning og blyant på papir
Signeret
35x23 cm.

Små pletter.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret
35x23 cm.

Små pletter.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 217