JAVIER BALLESTER, "MONTESOL". Diagonal.

4084224. JAVIER BALLESTER, "MONTESOL". Diagonal.

Litografi
Signeret og nummereret 30/195
28,5x75,5 cm.

Liv foxing.

Nej, betales af sælger

Tema

Contemporary Prints

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
Signeret og nummereret 30/195
28,5x75,5 cm.

Liv foxing.

Nej, betales af sælger

Tema

Contemporary Prints

Antal besøg: 235