BORDPENDUL. ROCOCO, messing, 1700-/20. årh.

4083449. BORDPENDUL. ROCOCO, messing, 1700-/20. årh.

Bordpendul med pilastre og roccailles kronet, men en trumpetende putti.
Højde: ca. 42 cm.
Dimensioner: 22 x 22 cm.

Slid og slitage. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 42 cm.
Dimensioner: 22 x 22 cm.

Antal besøg: 207