FELIX GMELIN. Unavngivet.

FELIX GMELIN. Unavngivet.
4082854. FELIX GMELIN. Unavngivet.

Kemiramme, 59 x 51 cm, karmmål 80 x 70 cm. Signeret Felix Gmelin og dateret 1989.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 182