Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
RA Auktionsverket Norrköping
Kunst
Malerie
BIRGER BIRGER. Olie på Panel, "Fine mennesker", signeret.
408152. BIRGER BIRGER. Olie på Panel, "Fine mennesker", signeret.
Highlighted by our experts
50 x 61 cm.
Vis hele teksten
Brugstilstand.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Highlighted by our experts
50 x 61 cm.
Vis hele teksten
Brugstilstand.
RA Auktionsverket Norrköping
Antal besøg:
1.037