KARL HÖGLUND. litografi, signeret.

40815. KARL HÖGLUND. litografi, signeret.

Motiv af par på cykel. 59 x 85.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Karl Höglund (Født 1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Karl Höglund (Født 1940)

Antal besøg: 2.207