OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, Kopi efter Bengt Nordenberg, første halvdel af det 20. århundrede.

407983. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, Kopi efter Bengt Nordenberg, første halvdel af det 20. århundrede.

30,5 x 39 cm.

Knitren, tab af farve og noget løst stof.

Få foretaget en gratis vurdering!

30,5 x 39 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.106