LÆNESTOLE, et par, rokokostil, 20. århundrede.

407892. LÆNESTOLE, et par, rokokostil, 20. århundrede.

Udbenet træ, fast polstret sæde og rygbakke.

Brugsslitage. En vakkelvorn ryg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 633