Bordservice, 37 dele, Rörstrand, 20. årh.

4078716. Bordservice, 37 dele, Rörstrand, 20. årh.

20 plader med en diameter på 25,5 cm
12 dybe plader med en diameter på 25,5 cm
To tønder med en længde på 33,5 cm
En skål med en længde på 51 cm
To tønder med længde 43,5 cm.

Brugsslitage og spåner.

Få foretaget en gratis vurdering!

To tønder med længde 43,5 cm.

Brugsslitage og spåner.

Antal besøg: 206