CUP, sølv, stemplet Lars Löfgren, Hudiksvall, 1797-1853.

407867. CUP, sølv, stemplet Lars Löfgren, Hudiksvall, 1797-1853.

Højde ca 9 cm.

Aldersslitage og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 9 cm.

Aldersslitage og buler.

Antal besøg: 1.082