Harmonika, Paolo Soprani, model 444, Italien.

4078596. Harmonika, Paolo Soprani, model 444, Italien.

Knap harmonika. Stikkontakter til forstærkere.
Længde 53, bredde 22, højde 39 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 578