XAVIER CARBONELL. „Venadora de Nuso“.

4077461. XAVIER CARBONELL. „Venadora de Nuso“.

Olie på lærred
Signeret. På bagsiden, signeret, med titel, placeret i Olot og dateret 1982
59x72 cm.

I god stand. Træramme betrukket med fløjl og sølv.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
59x72 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 301