JENNY KÄLLMAN. „Balkon pige“.

JENNY KÄLLMAN. „Balkon pige“.
4075035. JENNY KÄLLMAN. „Balkon pige“.

C-print, billedområde 28 x 40,5 cm, karmmål 44 x 55 cm. Signeret, dateret og nummereret a tergo Jenny Källman 2008 1/5.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Stockholms Frihamn
Palermogatan 19
115 56 Stockholm
Sverige

Placering
Vägg Kundtjänst
Antal besøg: 339