VASER, 2 stk, glas, bl.a. Vicke Lindstrand, Kosta, sign.

407500. VASER, 2 stk, glas, bl.a. Vicke Lindstrand, Kosta, sign.

Vase, Edenfalk og Porre, højde 18 cm Vase, Vicke Lindstrand, højde 14 cm.

Brugsslitage.
Mindre Kantstødt. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Mindre Kantstødt. Rapport.

Antal besøg: 600