HERMAN TALVIK. Olie på lærred, vinterlandskab, signeret.

407485. HERMAN TALVIK. Olie på lærred, vinterlandskab, signeret.

47 x 64 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Herman Talvik (1906–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

47 x 64 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Herman Talvik (1906–1984)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.089