SPOON, sølv, George Wintle, London, England, 1804.

407406. SPOON, sølv, George Wintle, London, England, 1804.

Længde 29 cm.

Brugsslitage og monogram signeret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 29 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 597