WILLIAM GIBSON. Landskab, olie på Panel, signeret Gibson.

407393. WILLIAM GIBSON. Landskab, olie på Panel, signeret Gibson.

52 x 63 cm.

Uvæsentlige ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

52 x 63 cm.

Uvæsentlige ridser.

Antal besøg: 4.933