VINTERUNIFORM, Rusland.

VINTERUNIFORM, Rusland.
407326. VINTERUNIFORM, Rusland.

Jakke og bukser med seler.
Formentlig for en person med en højde på omkring 185 cm. Stemplet 544 Ifølge oplysninger fra indsender; gave 1995.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Jakke og bukser med seler.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.160