HJØRNESKAB, almindelig malet træ, 1800-tallet.

407305. HJØRNESKAB, almindelig malet træ, 1800-tallet.

Højde 109 cm Bredde 56 cm Dybde 40 cm.

Brugs- og aldersslitage Senere maling Revner i maling Låse ommalet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 904