POLISSABEL, Sverige.

POLISSABEL, Sverige.
407277. POLISSABEL, Sverige.

Med læderbalje med messingbeslag. Klingen stemplet Carl Eickhorn. Samlet længde inklusiv kar ca 78,5 cm.

Slitage og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
407277. POLISSABEL, Sverige.

Slitage og mærker.

Antal besøg: 1.153