BENGT ÅGREN. Studiobord, olie på lærred, signeret.

407196. BENGT ÅGREN. Studiobord, olie på lærred, signeret.

Foret på Panel.
41 x 49 cm.

Alders slid.
Klæde let bulet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Foret på Panel.
41 x 49 cm.

Alders slid.
Klæde let bulet.

Antal besøg: 949