HALLSKORTE, 2-skuffer, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

407172. HALLSKORTE, 2-skuffer, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Længde 80, bredde 32, højde 53 cm.

Brugsslitage og mærker på skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 708