SIDDEGRUPPE, 7 dele, læder og træ, 1970'erne.

407107. SIDDEGRUPPE, 7 dele, læder og træ, 1970'erne.

Lænestole, ryghøjde 80 cm Bord, med indsatsplade.
Diameter 98 cm Højde 52 cm Indsatsbredde 40 cm.

Alder og Brugsslitage.
Bordplade med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Bordplade med ridser.

Antal besøg: 674