Kommode, rokokostil, midten af det 20. århundrede.

407027. Kommode, rokokostil, midten af det 20. århundrede.

Stenplade. Messing beslag. Længde 90 cm. Bredde 50 cm. Højde 80 cm.

Mindre ridser og blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser og blå mærker.

Antal besøg: 724