EDVARD ANDERSSON. „Mennesker i festligt samvær“.

4069429. EDVARD ANDERSSON. „Mennesker i festligt samvær“.

Olie på plade, 100 x 81,5 cm, karmmål 103 x 84,5 cm. Signeret Edvard Andersson. Malet også på verso.

HERKOMST:
Fra kunstnerens ejendom.

Kantstødt i hjørnerne.

Tema

Edvard Andersson - a modern colour explosion: Part III

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Fra kunstnerens ejendom.

Kantstødt i hjørnerne.

Tema

Antal besøg: 2.012