MARY SUMNER (1957-2016). INDLEJRINGSTID.

4069393. MARY SUMNER (1957-2016). INDLEJRINGSTID.

Signeret og indskrevet med titel på omslaget, akryl på brættet
21,5 x 21 cm.; 34 x 34 cm samlet

Proveniens: Holt, Bircham Gallery.

God stand.

Tema

20th Century Modern Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Tema

Antal besøg: 361