ARMBÅND, sølvstemplet Rey Urban, vægt 103 g.

406936. ARMBÅND, sølvstemplet Rey Urban, vægt 103 g.

Diameter 6,5 cm 103 g.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 6,5 cm 103 g.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.115