HANS WIGERT. POSTER, Joe Hill, signeret Hans Wigert.

406889. HANS WIGERT. POSTER, Joe Hill, signeret Hans Wigert.

Samlet mål inklusiv ramme 72 x 51,5 cm.

Brugsslitage.
Bemærk Plastglas.

Kunstner/designer

Hans Wigert (1932–2015)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Bemærk Plastglas.

Kunstner/designer

Hans Wigert (1932–2015)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.599