SPISESTUEMØBLER, 7 dele, eg, barokstil, 1920'erne.

406854. SPISESTUEMØBLER, 7 dele, eg, barokstil, 1920'erne.

Gruppen består af et spisebord med udtræksplader (længde 130 + 55+55 cm, bredde 105 cm, højde 78 cm) og 6 stole (højde 114 cm, sædehøjde 45 cm).

Brugsslitage, pletter på polstring, ridser og stødmærker er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.666