Kommode, SPEJL, BORD, 3 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

406792. Kommode, SPEJL, BORD, 3 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Kommode Længde 92 cm Bredde 47 cm Højde 79 cm Spejl Højde 155 cm Bredde 55 cm Bord Længde 75 cm Bredde 52 cm Højde 55 cm.

Brugsslitage.
Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Mindre pletter.

Antal besøg: 1.620