BRITTMARI JACOBSON. "Åbent vindue", olie på Panel, signeret.

406565. BRITTMARI JACOBSON. "Åbent vindue", olie på Panel, signeret.

44 x 67 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

44 x 67 cm.

Alders slid.

Antal besøg: 733