GABINO REY. Landskab.

GABINO REY. Landskab.
4064774. GABINO REY. Landskab.

Olie på lærred
Signeret. På bagsiden en etiket fra Sala Parés fra 1978
37x45 cm.

Ældre lak. Forgyldt træramme, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
37x45 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C2 Rosellón
Antal besøg: 108