SNØSKO, et par, C. EN. Lund, USA, stemplet 1943.

406474. SNØSKO, et par, C. EN. Lund, USA, stemplet 1943.

Længde ca 146 cm.

Slitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 146 cm.

Slitage, mindre skader.

Antal besøg: 949