CARL ANDERSSON. Klippestrand Öland, olie på træ, signeret, 1944.

406448. CARL ANDERSSON. Klippestrand Öland, olie på træ, signeret, 1944.

Signeret på verso.
Billedareal 23,5 X 29 cm.
Rammemål 38 X 44 cm.

Brugsslitage på stellet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret på verso.
Billedareal 23,5 X 29 cm.
Rammemål 38 X 44 cm.

Brugsslitage på stellet.

Antal besøg: 3.080