OLLE AXELSSON. Strandmotiv, olie på Panel, signeret.

406426. OLLE AXELSSON. Strandmotiv, olie på Panel, signeret.

23,5 x 34,5 cm.

Tab af farve. Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

23,5 x 34,5 cm.

Tab af farve. Mindre slitage.

Antal besøg: 916