INGEGERD SILOW. Fototapet, signeret IS.

4062773. INGEGERD SILOW. Fototapet, signeret IS.

Dimensioner ekskl. frynser: 119x 84.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Ingegerd Silow (1916–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besøg: 924