ROBERT BOHMAN. Bord, 21. århundrede.

4062676. ROBERT BOHMAN. Bord, 21. århundrede.

Mønstret foliebordplade, på lakeret stål og træben, højde 73, 70,5x60,5 cm.

Brugsslitage og mindre mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 187