406248. WITTMANN, W., stilleben med druer, 34,5 x 47 cm.
Akvarel signeret W. Wittmann nederst til venstre, stilleben i stående format med druer, blomster og serveringsstykker arrangeret indvendigt, ca. 34,5 x 47 cm, bag glas i rammen ca. 39x51 cm.