EN TREBENET, MODERNE GULVLAMPE.

4062365. EN TREBENET, MODERNE GULVLAMPE.

Højde ca. 150 cm.

Brugsslitage. Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 150 cm.

Brugsslitage. Ridser.

Antal besøg: 253